Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

P.B.A. Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-12-14

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) do swoje zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż usług HR w zakresie rekrutacji stałych oraz innych rozwiązań HR,
• analiza potrzeb Klientów i przygotowywanie ofert handlowych,
• negocjacje warunków współpracy,
• budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami dotychczasowymi i przyszłymi,
• bieżące monitorowanie rynku i konkurencji oraz ocena możliwości biznesowych,
• udział w wydarzeniach branżowych, śniadaniach biznesowych, konferencjach,
• realizację założonych planów sprzedażowych.

Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w sprzedaży usług B2B,
• wysokie kompetencje sprzedażowe,
• nastawienie na aktywne pozyskiwanie Klientów,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i wysoka samodzielność,
• znajomość rynku lokalnego i konkurencji,
• dynamizm i zaangażowanie,
• zorientowanie na osiąganie wyników,
• kreatywność,
• prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• samodzielność,
• dużą decyzyjność i przestrzeń we wdrażaniu nowych inicjatyw,
• serdeczną atmosferę, zaufanie, entuzjazm i ambicję współpracowników,
• niezbędne narzędzia pracy,
• wynagrodzenie stałe + jasny system prowizyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV PBA Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83382 ofert pracy. Sprawdź!