Specjalista ds. Sprzedaży

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-02

General Logistics Systems zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz specjalizuje się w logistyce oraz usługach ekspresowych, które świadczy w 37 państwach europejskich.

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. w poszukuje do swojej filii w Strykowie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Stryków

Główne zadania na stanowisku:

  •     aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B i B2C,
  •     utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,
  •     negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  •     pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  •     kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  •     preferowane wykształcenie wyższe,
  •     minimum roczne doświadczenie w mobilnej sprzedaży produktów lub usług,
  •     biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  •     prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  •     umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klienta,
  •     umiejętność prowadzenia negocjacji oraz swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy,
  •     umiejętność pracy pod presją czasu,
  •     wysoka kultura osobista, entuzjazm,
  •     dobra organizacja pracy własnej,
  •     samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

Z naszej strony oferujemy:

  •     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •     stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki,
  •     niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  •     bogaty pakiet socjalny,
  •     profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
  •     komfortowe warunki pracy,
  •     przyjazną atmosferę,
  •     możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował na te stanowisko.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99570 ofert pracy. Sprawdź!