Graphical Designer

INTER.EXPERT Polska sp. z o.o.

Łódź

2016-10-10

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Graphical Designer, w związku z rozwojem firmy.

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

Nr. ref.: GD/KD/10/ŁÓ

Zadania

  • Tworzenie projektów graficznych, layoutów, grafik nowych modeli urządzeń, a w szczególności na panelu sterującym, wyświetlaczu w urządzeniach zgodnie z wytycznymi firmy
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (grafiki, ikony, layout’y, kolorystyka) do klisz/matryc oraz lasera drukującego na panelu
  • Dbałość o spójność przygotowywanych materiałów z wytycznymi korporacyjnymi dotyczącymi wyglądu panelu sterowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie grafiki komputerowej lub pokrewne
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej do wydruku
  • Znajomość programów graficznych (Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe)
  • Umiejętność pracy w skupieniu nad złożonymi projektami
  • Wyczucie estetyczne, cierpliwość, dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet relokacyjny

 Prosimy o wyrażenie zgody w aplikacji na poniższe klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

"Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji wraz z informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w Europejskim Indeksie Pracowników (EUINP), a także udostępnienia ich Partnerom Indeksu w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99433 ofert pracy. Sprawdź!