Pakowacz elementów drobiu- praca w Holandii

Klaver Sp. z o. o.

Holandia

2016-10-10

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko Pakowacz mięsa

PRACA W HOLANDII

Wymagania:

- gotowość do szybkiego podjęcia pracy

- motywacja do pracy na dłuższy czas

- dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

- dojazd do zakładu pracy

- dwuzmianowy system pracy

- umowę na warunkach holenderskich

- wynagrodzenie cotygodniowe + 8% pieniędzy wakacyjnych+ 8% pieniędzy urlopowych

Zakres obowiązków:

- pakowanie elementów drobiu

- mogą się zdarzyć inne prace produkcyjne (filetowanie, rozbiór drobiu)

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska: APLIKUJ (mail z dopiskiem: pakowacz mięsa) tel 570901913

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ul. Gajcego 2, Częstochowa

zapraszamy 9:00 – 17:00

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!