Order Picker (Holandia)

Hendersonn Recruitment

Tilburg

2016-10-10

Firma Hendersonn Recruitment, dla jednego ze swoich zagranicznych kontrahentów, szuka obecnie pracowników na stanowisko:

ORDER PICKER - PRACOWNIK MAGAZYNU

Rejon: Tilburg

Opis stanowiska :
Czynności związane z obsługą magazynu, zbieranie i kompletowanie zamówień, przygotowywanie i wysyłka towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania obligatoryjne:
• Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
• Uprawnienia w zakresie obsługi wózków EPT (paleciak), lub doświadczenie w pracach magazynowych - zachęcamy do składania swoich aplikacji także osoby posiadające uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych wszystkich typów.

Wymagania dodatkowe:
• Prawo jazdy kat. B i chęć do prowadzenia pojazdów;
• Numer SOFI;

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka pełna wiekowa 9,23 euro/h brutto - nadgodziny i weekendy płatne dodatkowo 125 i 150%
• Uczciwe warunki zatrudnienia - praca na pełen etat.
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie (płatne przez pracownika);
• Transport na terenie Holandii (rower bądź samochód służbowy).

CV prosimy wysyłać na podany adres poczty elektronicznej:

w tytule wpisując: "Order Picker"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

*Na życzenie pomagamy także w organizacji transportu z Polski do Holandii

Zapraszamy również do odwiedzin naszego profilu na facebooku, gdzie znajdą Państwo wszystkie oferty pracy:

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Hendersonn Recruitment
hendersonnrecruitment.eu