Inwentaryzacja 9.10 / 12,50zł/godz.

Full Job

Kraków

2016-10-10

Agencja Pracy Tymczasowej Full Job dla swojego Klienta poszukuję osób chętnych do przeprowadzenia inwentaryzacji w dn. 09.10.2016r w godzinach nocnych.

Termin - 09.10.2016r od godz. 20:00 ok 7-10 godz.

Lokalizacja: Kraków, Hipermarket

Zakres zadań:
- liczenie i spisywanie stanów asortymentów
- skanowanie produktów
- rozmieszczenie sprawdzonego towaru według wytycznych

Wymagania
- dyspozycyjność do podjęcia zlecenia w dniu inwentaryzacji tj 09.10.16 od godz. 20:00
- chęci do pracy i zaangażowanie
- umiejętność szybkiego liczenia

Oferujemy:
- umowę cywilnoprawną
- możliwość współpracy przy innych projektach
- stawkę godzinową 12,50zł/ brutto/ godz.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
*oferta pracy tymczasowej

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102822 ofert pracy. Sprawdź!