Operator Transportu Wewnętrznego

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-10-18

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy

certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000

pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym

dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na

temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy

osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr referencyjny: 2016/B/OTW

Obowiązki:

- Dostarczanie surowców na dział produkcyjny zgodnie z wytycznymi.

- Transportowanie wyrobów gotowych zgodnie z ich przeznaczeniem.

- Załadunek i rozładunek środków transportu.

- Kompletacja i kontrola materiału oraz towaru.

- Rejestr stanów magazynowych.

- Dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem.

- Uprawnienia na wózek widłowy.

- Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

- Zaangażowanie i chęć do pracy.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

- Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartą z naszym klientem.

- Pracę w dynamicznym zespole.

- Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony lub o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."