Konsultant w dziale obsługi klienta (język niemiecki)

GoWork.pl

Warszawa

2016-12-06

GoWork.pl poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa- Centrum

Obowiązki:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • obsługa poczty elektronicznej i korespondencji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na pozimie C2 (warunek konieczny),
  • dyspozycyjność  w pełnym wymiarze czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • atrakcyjny system wynagradzania + wysokie premie motywacyjne
  • przyjazną i kreatywną atmosferę w samym centrum Warszawy
  • liczne szkolenia dające zastrzyk wiedzy i energii
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych dzięki karcie MultiSport;
  • możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!