Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-4 i szelki-Październik

ES-PERFEKT

Oslo

2016-10-10

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-4 i szelki-Październik

Miejsce pracy: Norwegia

Opis szkolenia

Monter rusztowań-Stillasmontørkurs-Norwegia-Paragraf 17 i szelki bezpieczeństwa- Szkolenie-NOWE PRZEPISY- Łódź, Warszawa, Katowice i ON-LINE - Październik

UWAGA! Od 1 stycznia 2016 roku w Norwegii weszły w życie nowe zaostrzone przepisy dotyczące pracy na wysokości.

Zgodnie z nowymi przepisami każdy kto pracuje na rusztowaniu musi posiadać norweskie uprawnienia jako monter rusztowań lub jako użytkownik rusztowań.

Ponadto podczas wykonywania każdego rodzaju pracy na wysokości powyżej 2m konieczne jest używanie szelek bezpieczeństwa i posiadanie odpowiednich uprawnień.

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Paragraf 17 - NOWE UPRAWNIENIA NORWESKIE", po którym uzyskasz certyfikat według nowych przepisów. Certyfikat ten uprawnia do montażu rusztowań od 2m, jak i powyżej 9 m.

 

Zapraszamy na szkolenie w terminie:

05-07 października  -  szkolenie stacjonarne i online

13-15 października   - szkolenie stacjonarne i online

19-21 października   - szkolenie stacjonarne i online

27-29 października   - szkolenie stacjonarne i online

 

Miejsce: Katowice, Łódź, Warszawa, Gdynia i dowolne miejsce na świecie (on-line)

 

Specjalna Oferta!

Skorzystaj z promocyjnej oferty cenowej na pakiety szkoleń oraz poszczególne szkolenia!

O szczegóły zapytaj konsultanta!

 

We wskazanych terminach zapraszamy na 4 szkolenia:

  1. Monter rusztowań-Paragraf 17-4 - NOWE PRZEPISY

  2. Użytkownik rusztowań- Norwegia- NOWE PRZEPISY

  3. Kurs ochrony przed upadkiem-szelki bezpieczeństwa- Norwegia-NOWE PRZEPISY

  4. Norweskie BHP (HMS)- dla firm i osób pracujących w Norwegii


 

Kontakt: 504.134.690

APLIKUJ

www.es-perfekt.pl  

www.paragraf17-1.pl

 

Zapraszamy na szkolenia interaktywne prowadzone przez Internet na żywo z wykładowcą lub szkolenia stacjonarne w Katowicach, Łodzi lub Gdyni. Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.

Istnieje również możliwość skorzystania ze szkoleń dostosowanych indywidualnie do Twojego rozkładu zajęć. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

 

Nasze kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą. Dajemy 100% gwarancji, że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich i Norweską Inspekcję Pracy!

 

Pamiętaj, że aby pracować w Norwegii jako monter rusztowań musisz mieć odpowiednie norweskie uprawnienia – Paragraf 17. Jeśli nie masz wymaganych uprawnień, zgłoś się do nas na kurs we wskazanych terminach lub zapytaj konsultanta o kolejne dostępne terminy.

Kurs zakończy się egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennej plastikowej legitymacji ze zdjęciem wydanej zgodnie z nowymi przepisami.

 

Wymagania dotyczące “Paragrafu 17”:

- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań

- udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.

UWAGA!

W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin i 6-miesięcznego doświadczenia zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.

 

Pozostałe szkolenia w naszej ofercie:

Zachęcamy również do udziału w innych organizowanych przez nas szkoleniach, dzięki którym możesz podnieść kwalifikacje zawodowe.

1. „Operator podnośników/podestów ruchomych "lifty" - uprawnienia norweskie

2. „Steigerbouwer” - monter rusztowań - uprawnienia holenderskie

 

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnij wymagane uprawnienia w Twoim zawodzie! Zapraszamy na nasze szkolenia!

 

Wymagania:

Ukończenie całego szkolenia

O nas:

Jesteśmy agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia.

Znajomość potrzeb rynku w Europie i Skandynawii oraz wymagań tamtejszych pracodawców oraz obowiązujących przepisów prawa pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy oraz umożliwić im zdobycie niezbędnych kwalifikacji do podjęcia pracy.

aplikuj

 

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99160 ofert pracy. Sprawdź!