Hydraulik/ pomocnicy

Sep Peeters Polska Sp.z o.o

Belgia okolice Flanders

2017-01-17

Jesteśmy wiarygodnym partnerem.  Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii i Belgi. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, ogrodnictwo, produkcja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.seppeeters.pl lub na https://www.facebook.pl/seppeeters

                                Do pracy w Belgi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia okolice Flanders
Nr referencyjny: 2/17 nr. cer. 1211

Obowiązki:

  • montaż instalacji wodno kanalizacyjnych
  • montaż i przebudowa instalacji, rur, odpływów
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • pracownicy z doświadczeniem powinni znać co najmniej komunikatywnie j. angielski lub j. francuski
  • pracownicy pomocnicy lub do przyuczenia/ wymagana motywacja i  j. angielski lub j. francuski/ dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie Belgijskich przepisów
  • wypłaty tygodniowe
  • organizujemy zakwaterowanie
  • opieka polskich koordynatorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem w:                        Opolu 77 44 27 575, Olsztyn 89 52 10 485, Racibórz 32 41 47 193

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.