Praca przy drzewkach ozdobnych

T&S Group

Wijk en Aalburg

2016-11-30

Obowiązki:

dekorowanie drzewek ozdobami według ustalonego schematu oraz obsypywanie brokatem

układanie kompozycji kwiatowych oraz robienie stroików

układanie drzewek na palety oraz czyszczenie doniczek z ziemi

obsługa pistoletu do kleju

Wymagania:

dyspozycyjność na okres min. 4 miesięcy

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

prawo jazdy kat. B mile widziane

gotowość do podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

praca w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

możliwość długoterminowej współpracy

możliwość odpłatnego korzystania z proponowanych przez Agencją Pracy w Holandii: Zakwaterowania, Ubezpieczenia, Transportu lokalnego

praca w rejonie Wijk en Aalburg

 W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl ( http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/245706/0 ) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!