Magazynier

Alu System Plus

Chrzanów

2016-10-10

Firma Alu System powstała w roku 1997. Naszą misją jest rozwój nowoczesnych systemów architektonicznych dla budownictwa. Współpracujemy z blisko tysiącem firm na terenie Polski i za granicą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz badawczo-rozwojowym. Zainwestowaliśmy w najnowocześniejsze w Polsce centrum magazynowo- logistyczno- lakiernicze.

W kontekście kontynuacji rozwoju firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: Chrzanów

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa magazynu,
  • Obsługa automatycznego magazynu wysokiego składowania,
  • Prawidłowy załadunek i rozładunek towarów,
  • Obsługa wózka widłowego i suwnic,
  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,
  • Wewnątrzzakładowy transport towarów,

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, mile widziane 2-letnie doświadczenie,
  • Język angielski w stopniu podstawowym,
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!