NAUCZYCIEL NA ZASTĘPSTWA DO GRUP PRZEDSZKOLNYCH

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.

Warszawa

2016-10-09

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to największa sieć przedszkoli w Polsce o ugruntowanej pozycji i renomie. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, 20-letnie doświadczenie i sprawdzone procedury.

Obecnie powiększamy nasz zespół i chętnie nawiążemy współpracę z osobami zainteresowanymi stanowiskiem: NAUCZYCIELA  NA  ZASTĘPSTWA  DO GRUP  PRZEDSZKOLNYCH, a w przyszłości być może na stałe.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszych placówek w Pruszkowie, Piastowie i w Warszawie - Wilanów ul.Vogla 11, Bemowo ul.Kaliskiego 23B.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: opieka nad dziećmi i wsparcie w prowadzeniu zajęć dla wychowanków.

Zależy nam, aby nasz nauczyciel:
- miał pozytywne i życzliwe nastawienie do dzieci,
- posiadał kwalifikacje do pracy w przedszkolu lub był studentem kierunków pedagogicznych, ewentualnie planował uzupełnienie swoich kompetencji,
- posiadał aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zapewnimy Ci: 
-umowę zlecenie i czytelny zakres obowiązków,
-możliwość wyboru pracy w dogodnej placówce w całej Warszawie i okolicach,
-konkurencyjną stawkę godzinową,
-pracę w twórczym zespole i przyjazną atmosferę,
-możliwość odbycia praktyk,
-elastyczne godziny pracy,
-współpracę i wsparcie specjalistów: metodyka, psychologa, logopedy,
-możliwość ukończenia wewnętrznych szkoleń,
-w perspektywie czasu możliwość podjęcia stałej współpracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij już dziś swoje CV na podany adres e-mail APLIKUJ z dopiskiem "PRUSZKÓW zastępstwa", PIASTÓW zastępstwa" lub "BEMOWO2 zastępstwa".

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66233 ofert pracy. Sprawdź!