Trener - prawnik, specjalista w prawie pomocy społecznej

Ośrodek Innowacji Edukacyjnych

Gorzów Wielkopolski

2016-10-09

Ośrodek Innowacji Edukacyjnych podejmie współpracę z trenerem - prawnikiem, specjalistą w prawie pomocy społecznej.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej,

- doświadczenie trenerskie, szkoleniowe potwierdzone referencjami,

- wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany wpis na liste radców prawnych lub tytuł doktora nauk prawnych),

- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

- prowadzenie szkoleń dla pracowników administracji publicznej.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w interesującej branży, atrakcyjne wynagrodzenie.

CV wraz z referencjami prosimy wysyłać na adres APLIKUJ

Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowyh z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99627 ofert pracy. Sprawdź!