Spedytor Przesyłek Kurierskich - Specjalista ds. Rozliczeń

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Zielona Góra

2016-12-02

General Logistics Systems zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz specjalizuje się w logistyce oraz usługach ekspresowych, które świadczy w 37  państwach europejskich.
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. poszukuje do swojej filii w Zielonej Górze kandydatów na stanowisko:

Spedytor Przesyłek Kurierskich - Specjalista ds. Rozliczeń (praca na 0,5 etatu)
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
•    bieżąca obsługa klientów,
•    wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego,
•    kontrola prawidłowości oznakowania przesyłek i nadzór nad ich prawidłowym dostarczaniem,
•    zarządzanie pracą kurierów,
•    fakturowanie,
•    prowadzenie kasy filii windykacja należności.

Wymagania:
•    dobra znajomość topografii miasta i okolic,
•    doświadczenia w pracy związanej z rozliczaniem, prowadzeniem kasy,
•    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
•    obsługa sprzętu biurowego,
•    komunikatywność i łatwość podejmowania decyzji,
•    umiejętność współpracy w zespole,
•    skrupulatność i dokładność w pracy.

Oferujemy:
•    praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00,
•    odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,
•    profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
•    możliwość rozwoju zawodowego,
•    opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś aplikował na tę ofertę pracy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99039 ofert pracy. Sprawdź!