LI4 Developer

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-09

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać,  a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

NBCR.JG.05.2016.JG.I.LD.PL

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki :

  • Opracowywanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w standardowe rozwiązania klienta,
  • Wykonywanie testów i korekt błędów,
  • Zapewnienie wpsarcia, które rozwiązania mogą wymagać badań i analiz,
  • Zapewnienie wsparcia systemu i administracji bazą danych dla różnych środowisk,
  • Wpółpraca z gloalnymi zespołami programistycznymi klientów,

Wymagania :

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania biznesowego,
  • Gotowość do nauki LI4 i pracy z tą technologiom,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu,
  • Matura z dziedziny IT lub równoważne wykształcenie w tej dziedzinie,
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim,

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu tematyki systemów ERP i rozwiązań biznesowych, finansowych,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Wyzwania – pomożesz rozwiązać trudne problemy biznesowe różnych klientów na całym świecie,
  • Start – up – rozszerzysz naszą działalność w Polsce. Będziesz współtworzył firmę w fazie start-up’u, będziesz miał możliwość awansu i budowania własnej kariery,
  • Zróżnicowaną pracę – będziesz mieć możliwość zmian projektów, technologii czy aplikacji oraz klientów,
  • Programy szkoleniowe – oferujemy intensywny program treningowy, z dostępem do światowej klasy ekspertów oraz bazy wiedzy,
  • Kompleksowy pakiet z elastycznymi godzinami pracy,
  • Pracę z inspirującymi ludźmi w prestiżowym biurze w centrum Wrocławia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

Jednocześnie informujemy wszystkich Kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych  w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!