Doradca klienta

Human & Hunter sp. z o.o.

Tychy

2016-10-09

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Tychy
Numer referencyjny: DK/MS/K

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów;
  • Przygotowanie kalkulacji cen i ofert handlowych;
  • Rozpoznawanie i analizę potrzeb klientów;
  • Przyjmowanie i nadzorowanie reklamacji;
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki;
  • Raportowanie wyników i efektów realizowanej sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość branży, zagadnień technicznych w obszarze wykonywanego stanowiska;
  • Wymagana znajomość języka czeskiego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, słowackiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Zdolność do szybkiej nauki programów;
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel;
  • Umiejętność organizacji swojego czasu i pracy;
  • Otwartość, komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Zapewnione narzędzia pracy;
  • Liczne szkolenia;
  • Opieka medyczna.
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV na adres : APLIKUJ, oraz prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!