INSPEKTOR JAKOŚCI

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-10-09

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta
  • kontrola jakości komponentów i produktów gotowych
  • wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych
  • zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego
  • nadzór nad produkcją serii weryfikacyjnych
  • podejmowanie decyzji o potrzebie zatrzymania linii produkcyjnej
  • wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących
  • współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Jakości

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • umiejętność obsługi programów MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w wizualnej ocenie wyrobów
  • umiejętność posługiwania się specyfikacjami, dokumentacją klienta
  • dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość
  • umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

 Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
• możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
• liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta

• stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki - frekwencyjna oraz premia kwartalna, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
• gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
• bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
• pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny KJ/06

Więcej ofert pracy na www.grupaprogres.pl  Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!