Doradca w salonie stolarki okienno- drzwiowej

GRUPA PROGRES

Starogard Gdański

2016-10-09

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i wiodącej marki zajmującej się sprzedażą drzwi, okien i bram garażowych poszukujemy kandydat na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w salonie oferującym stolarkę okienno- drzwiową,
  • Prezentacja produktów, przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • Współpracę z inwestorami, firmami wykończeniowymi, projektantami, a także klientami indywidualnymi,
  • Dbanie o ekspozycję towarów,
  • Utrzymanie porządku i wizerunku salonu,
  • Dbanie o dokumentację w punkcie sprzedaży.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta/sprzedawcy itp.,
  • Mile widziane osoby posiadające znajomość branży budowlanej, PCV i/ lub wykończenia wnętrz,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży)
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Program szkoleń dla nowych pracowników,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, w soboty 10:00-13:00
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, zorientowanej na ludzi i wspólne osiąganie wyników,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży,
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny SdS/06/E

Więcej ofert pracy na www.grupaprogres.pl Nr. rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!