Elektromechanik

Experum HR

Bolesławiec

2016-11-09

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8432/EL

adres e-mail: APLIKUJ

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryczne lub elektromechaniczne)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Obowiązki:

  • ulepszanie i modernizacja pracy parku maszynowego
  • utrzymywanie w prawidłowym stanie urządzeń produkcyjnych i instalacji w procesie produkcji
  • analiza i rozwiązywanie przyczyn awarii
  • współdziałanie z serwisami zewnętrznymi

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie stosowne do realizowanych zadań
  • zmianowy system pracy
  • możliwość pracy w zwartym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • dodatkowo częściowe pokrycie kosztów związanych z dojazdem oraz premię frekwencyjną

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: APLIKUJ

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99558 ofert pracy. Sprawdź!