ASYSTENT KIEROWNIKA SALONU MOBILE4U KALISZ

mobile4u

Kalisz

2016-10-09

MOBILE 4U
w chwili obecnej do naszego salonu sprzedaży zlokalizowanego
w Galerii Amber KALISZ zatrudnimy zaangażowanego, zmotywowanego do pracy pracownika na stanowisku:

Asystent Kierownika Salonu

Zakres zadań:
- rozpakowywanie dostaw
- prowadzenie dokumentacji
- utrzymywanie porządku

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia co najmniej średniego
- dobrej organizacji pracy
- obowiązkowości
- wysokich umiejętności komunikacyjnych
- doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutam.
- mile widziani studenci studiów zaocznych i dziennych.

Wybranym kandydatom oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zgodnie ze ścieżką awansów
- pracę w zgranym, przyjaznym zespole

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).