Monter blatów kuchennych (ekipa 2 osobowa)

Brasco S.C.

Dublin

2016-10-09

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w okolicach Dublina w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dublin, Irlandia
Nr referencyjny: MBK/0916/GW
Ilość miejsc pracy: 2

Obowiązki

  • montaż blatów kuchennych, z granitu etc
  • obsługa urządzeń kamieniarskich.

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto: 13.50 Euro/h;
  • pomoc w załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie zapewnione, płatne przez kandydata;

Wymagania:

  • doświadczenie przy polerowaniu kamienia naturalnego;
  • umiejętność obsługi narzędzi kamieniarskich;
  • zdolności manualne;
  • DOBRY ANGIELSKI I PODSTAWOWY W EKIPIE 2 OSOBOWEJ;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MBK/0916/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577