Mechanik maszyn budowlanych Niemcy

Persona-Direktservice

Niemcy

2016-10-09

Niemiecka firma, Persona-Direktservice, zajmująca się zatrudnianiem pracowników do pracy w Niemczech, prowadzi nabór na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych

(Miejsce pracy: Niemcy, Schwallungen – koło Erfurtu)

Nr ref.: 01/2016/mmb/gowork

Obowiązki:

- naprawa maszyn budowalnych

- diagnozowanie usterek

- konserwacja maszyn

- prace spawalnicze

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako mechanik

- umiejętność spawania potwierdzona dotychczasowym doświadczeniem (mile widziane uprawnienia)

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

- niemiecką umowę o pracę

- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

- stałą współpracę

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- opiekę biura

Więcej informacji pod nr tel.: 533-105-666 i 571-255-502.

Polskie biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00

CV prosimy przesłać na adres: APLIKUJ. W tytule prosimy podać nr ref.: 01/2016/mmb/gowork

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102792 ofert pracy. Sprawdź!