Tokarz CNC

Persona-Direktservice

Niemcy

2016-10-09

Persona-Direktservice GmbH jest niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie, ze względu na stałe powiększanie zespołu pracowników, poszukujemy fachowców na stanowisko:

Tokarz CNC

miejsce pracy: Niemcy

nr ref. 06/2016/Tok/gowork.

Obowiązki:

  • obsługa tokarek CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania)

  • dobór i obsługa urządzeń pomiarowych

  • czytanie rysunku technicznego

  • kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC lub pokrewne

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • znajomość systemu FANUC (mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • wynagrodzenie ok. 1300-1500 Euro netto miesięcznie + dodatki za nadgodziny

  • długofalową współpracę (praca stała)

  • perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość pracy w nadgodzinach (dla chętnych)

  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

  • stałą (bezpłatną) opiekę biura

Więcej informacji pod nr tel.: 533-105-666 i 571-255-502.

Polskie biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00

CV prosimy przesłać na adres: APLIKUJ. W tytule prosimy podać nr ref. 06/2016/Tok/gowork.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."