Hydraulik (Hamburg, Hanower - Niemcy) - podstawowy niemiecki

Brasco S.C.

Ludwigsburg

2016-10-09

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ludwigsburg, Niemcy
Nr referencyjny: BR-HR/1016/GW

Obowiązki:

  • montaż instalacji CO;
  • naprawa instalacji centralnego ogrzewania;
  • montaż instalacji wodnokanalizacyjnej;
  • sprawdzanie poprawności instalacji;
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 13 EURO BRUTTO/h;
  • nadgodziny: dostępne;
  • praca stała, umowa na czas nieokreślony;
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne 200 EUR.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
  • wykształcenie kierunkowe- mile widziane;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kategorii B - mile widziane;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: BR-HR/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577