OBSŁUGA INFOLINII - rejestracja szkód

Telbridge Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-10-09

Konsultant ds. infolinii - obsługa połączeń przychodzących (rejestracja szkód)

Od 11 lat świadczymy usługi call center dla naszych Partnerów. Specjalizujemy się w głównie w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej oraz bankowej. Prowadzimy profesjonalne biura obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniając obecnie ponad 1100 pracowników w 6 oddziałach.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę połączeń przychodzących.
Rozmowy dotyczyć będą rejestracji szkody związanej ze sprzętem elektronicznym, a także udzielania informacji na temat statusu zgłoszenia w ramach posiadanego ubezpieczenia sprzętu.

Oferujemy:

- współpracę z młodą kadrą menadżerską, która służy pomocą oraz wsparciem w codziennej pracy, a także gwarantuje pomoc przy wdrożeniu do pracy,
- przygotowujące do pracy 4-dniowe szkolenie, za które Ci zapłacimy
- gwarantowaną stawkę podstawową, za każdą przepracowaną godzinę
(min. 10 zł/rbh) + wysoki system premiowy: sam kontrolujesz ile chcesz zarobić!
- pracę w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku (wymagamy min. 6 h dziennie)
- awans w ramach struktury projektu (Konsultant infolinii, Konsultant szybkiej likwidacji szkód, Agent wsparcia, Starszy Agent, Likwidator szkód),
- dla zainteresowanych pakiet sportowy MultiSport
- aż 300 zł za każdą poleconą do pracy osobę

Oczekujemy:

- zaangażowania i chęci nawiązania dłuższej współpracy
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8/18 - min 6 h dziennie (grafik ustalamy tydzień wcześniej)
- umiejętności pracy w zespole,
- poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
- znajomości obsługi komputera,
- wysokiej kultury osobistej,
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta.

Szukasz pracy, z której będziesz czerpać satysfakcję ? Zgłoś się do nas koniecznie !

Liczba wolnych stanowisk: 4

Prosimy o dodanie klauzuli o przetwarzaniu danych na potrzeby rekrutacji.

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "