Kierowca kat. C+E - od 2300 EUR brutto (Niemcy)

Brasco S.C.

Całe Niemcy

2016-10-09

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: całe Niemcy
Nr ref.: CE/1016/GW

Obowiązki:

  • Przewóz różnych towarów na terenie Niemiec samochodami typu naczepa, tandem itp.;
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech (zjazd dwa razy w tyg na baze);
  • Trasy krótkobieżne po Niemczech (nocleg na zakwaterowniu)

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E;
  • karta kierowcy;
  • min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodów ciężarowych;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • system VOLLZEIT;
  • zarobki od 2300 euro brutto + 24 euro diety netto;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!