Monter połączeń kołnierzowych (Flange Fitter) - Holandia

Brasco S.C.

Rotterdam

2016-10-09

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Belgii kandydatów na stanowisko:

Monter połączeń kołnierzowych (Flange Fitter)

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Nr referencyjny: FLANGE/1016/GW

Obowiązki:

  • montaż połączeń kołnierzowych na podstawie rysunku izometrycznego;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego;
  • VCA , SOFI NUMER;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziany certyfikat Flange Fitter.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie netto: 12.00 Euro za godzinę;
  • projekt na 6 - 8 tygodni;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnia i pokrywa pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: FLANGE/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!