Spawacz stoczniowy MIG / MAG (135 / 136) - Holandia

Brasco S.C.

Rotterdam

2016-10-09

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Spawacz stoczniowy MIG / MAG (135 / 136)

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Nr referencyjny: MIG/1016/GW

Zadania:

  • spawanie konstrukcji stalowych, kałubów statków metodą 135 / 136;

Wymagania:

  •  doświadczenie w spawaniu powyższą min.3 lata
  •  aktualne uprawnienia spawalnicze 135 / 136 (norma ISO lub AWS)
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  •  VCA / SCC ,SOFI ;
  •  prawo jazdy kategorii B i własny samochód;
  •  mile wiedziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;

Oferujemy:

  •     Zatrudnienie na warunkach holenderskich;
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie NETTO : 12.00 - 13.00 euro /h
  •     DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  •     KONTRAKT NA 4-6 MIESIĘCY;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MIG/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577