Blacharz samochodowy (Panel Beater) - Holandia

Brasco S.C.

Heijen

2016-10-09

Agencja Brasco poszukuje dla swojego partnera  majacego siedzibę w Holandii  kandydatów na stanowisko:

Blacharz samochodowy (Panel Beater)

Miejsce pracy:  Holandia
Nr referencyjny: BS-HL/1016/GW

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
  • wyrównywanie zagnieceń blacharki;
  • przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
  • praca na podstawie rysunku technicznego;
  • naprawa, budowa nadwozi, prostowanie paneli karoserii.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie NETTO: 11.00 EUR/h ;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych - DARMOWE!

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: BS-HL/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577