Operator Układarki Automatycznej

GP People Sp.z.o.o

Ostrów Wielkopolski

2016-10-09

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie naszym Klientem jest duża firma z branży produkcyjnej, dla którego poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

nr referencyjny: OUA/09/16
miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
region: wielkopolska

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności produkcyjnych
  • obsługa układarki automatycznej
  • codzienne wykonywanie prewencyjnego przeglądu maszyny TMP
  • wykonywanie pomiarów i ich odpowiednie rejestrowanie
  • rzetelne wypełnianie druków systemowych oraz przestrzeganie standardów Firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie o profilu technicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w grupie
  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manulane oraz spostrzegawczość
  • mile widziana wiedza techniczna i technologiczna

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w renomowanej Firmie

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV z nr referencyjnym na adres : APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!