murarzy wyjazd zagraniczny

Temphory Polska

Ermelo

2016-10-09

Firma Temphory Polska Sp. z o.o. . jest Agencją Pośrednictwa pracy od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Murarz

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Budowa od podstaw budynków gospodarczych/murowanie
Kontakt z holenderskim przełożonym i planowanie wykonywanych prac
Wymagania:
Minimum 5 lata doświadczenia
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Umiejętność pracy przy rożnych warunkach pogodowych
Wymagania

Mile widziane:

holenderski Kurs bezpieczeństwa VCA
Doświadczenie w pracy na terenie Holandii
Prawo jazdy kategoria B
Oferujemy

mieszkanie oraz dojazdy do pracy
kontrakt na czas określony w holenderskiej firmie ,ubezpieczenie
możliwość rozwoju
wypłaty tygodniowe przelewane na konto
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres : APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99181 ofert pracy. Sprawdź!