Pracownik centrum dystrybucyjnego

T&S Group

Emmeloord

2016-11-18

Miejsce pracy: Tilburg

Obowiązki:

praca w centrum dystrybucji różnego rodzaju produktów m. in. kosmetyki, zabawki, narzędzia, artykuły dekoracyjne

pakowanie i przepakowywanie

zbieranie zamówień

kontrola jakości towarów

przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B. mile widziane

gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

zaświadczenie o niekaralności (VOG)

Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie w Emmeloord z możliwością rozwoju zawodowego

możliwość długoterminowej współpracy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

opiekę polskich rezydentów

gwarancję minimum 32 godzin pracy tygodniowo

dla najbardziej zmotywowanych kandydatów transport do Holandii gratis!

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/239805/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).