Klasyfikator - rozszczepianie sadzonek

E&A

Heemskerk

2016-12-09

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży ogrodniczej w miejscowości Heemskerk, poszukujemy osób do pracy w laboratorium przy rozszczepianiu sadzonek orchidei.

Miejsce pracy: Heemskerk / Holandia

Obowiązki:

Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało rozszczepianie sadzonek orchidei za pomocą skalpela i pęsety. Dodatkowo praca polega również na sortowaniu sadzonek wg wielkości oraz sadzeniu ich w plastikowe pojemniczki.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
- zdolności manualne, dobry wzrok, cierpliwość, spokojne usposobienie
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- gotowość do stałej współpracy
- gotowość do wykonywania pracy cały dzień w pozycji siedzącej

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie  9,80 € brutto / godzinę (stawka wiekowa)
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Kontakt:

E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385)

Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Olesno tel. 34 350 41 65
Rzeszów tel. 17 787 61 40
Gliwice tel. 32 231 27 36
Toruń tel. 56 477 12 40

www.eena.pl

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ). Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."