Operator ładowarki Teleskopowej

Grupacon Sp. z o.o.

Holandia, Belgia

2016-10-08

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oparator Koparki Teleskopowej

Lokalizacje: Belgia, Holandia

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyny

- przejazd maszyną lub transport na miejsce wykonywania robót

- załadunek i rozładunek materiałów budowlanych ze środków transportu

- dbałość o powierzone mienie.

 Wymagania:

- uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) na ładowarki teleskopowe,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- podstawowa znajomość jeżyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

- dyspozycyjność

 Oferujemy:

- stawke uzależniona od umiejętności

- nadgodziny dodatkowo płatne

- zapewnione mieszkanie oraz dowóz

Umowy zlecenie do 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres APLIKUJ lub kontatakt telefoniczny pod nr 535 058 533.

UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!