Absolwenci z biegłą znajomością języka angielskiego - OD ZARAZ!

G-Force

Kraków

2016-12-05

Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera w branży BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JUNIOR LEARNING SERVICES SPECIALIST
Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: KRAK/JUNLEAR/CPT

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zarządzanie rezerwacjami kursów, zarządzaniem kursami oraz rezerwacjami.

Główne obowiązki na stanowisku:

-udzielanie odpowiedzi na zapytania partnerów biznesowych zgodnie z zapisami w umowie,
-rola pierwszej linii kontaktu oraz przekierowywanie skomplikowanych zgłoszeń do odpowiednich jednostek,
-obsługa klienta na najwyższym poziomie,
-utrzymywanie dobrych relacji z partnerami,
-rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym,
-weryfikacja i aktualizowanie danych w systemie CRM,

Oczekiwania wobec kandydatów:

-biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
-min. pół roku doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta/helpdesk/call center,
-dobra znajomość MS. Word, MS. Excel, PowerPoint and Databases,
-dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
-orientacja na cel,
-duża samodzielność w działaniu,

To co możemy zaoferować:

-duże możliwości rozwoju w prestiżowym koncernie,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-prywatna opieka medyczna oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
-miłą atmosferę pracy,
-dobrą lokalizację w centrum Krakowa,
-zajęcia z języka angielskiego,
-pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje,
-ciekawe, międzynarodowe środowisko pracy,