Trener - prawnik, specjalista w prawie pomocy społecznej

Ośrodek Innowacji Edukacyjnych

Kraków

2016-10-08

Ośrodek Innowacji Edukacyjynch podejmie współpracę z trenerem - prawnikiem, specjalistą w zakresie prawa pomocy społecznej i/lub świadczeń rodzinnych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej i/lub Samorządowym Kolegium Odwoławczym;

- doświadczenie trenerskie potwierdzone referencjami;

- wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany wpis na listę radców prawnych lub tytuł doktora nauk prawnych);

- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

- prowadzenie szkoleń dla pracowników administracji publicznej.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawej branży oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Do oferty prosimy dołaczyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!