Pracownik biurowo-magazynowy

GREAT TRADE

Sopot

2016-10-08

Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku jako Daf - Trans, rodzinna firma w branży logistycznej. W wyniku dynamicznego rozwoju i dywersyfikacji powstała firma Great Trade dystrybucja. Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie a także, zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość obsługi Klienta. Nasz zespół handlowy to 12 osób mających wieloletnie doświadczenie w handlu hurtowym oraz na rynku nowoczesnym.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości towarów od polskich producentów . W takiej formie w jakiej sami chcielibyśmy kupować

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja pracy biurowej
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • stała współpraca z działem księgowości i sprzedaży
  • logistykę zamówień
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie, przyjmowanie i wydawanie dostaw
  •  utrzymywanie stałych relacji z dostawcami

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office (głównie Word i Excel)
  • wykształcenie minimum zawodowe (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz równoczesna realizacja kilku zadań
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • poszerzanie wiedzy z różnorodnych dziedzin
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • stabilne warunki zatrudnienia wraz z premią wynikową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji przez Great Trade Sp. Z o.o. ul. Mazowiecka 26 81-862 Sopot. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania, a samo ich podanie jest dobrowolne”.