Mechanik Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Opole

2016-12-05

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive, w związku z dynanicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole / okolice Opola

Nr ref. MUR/140/16

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie w ruchu ciągłym pracy maszyn i urządzeń technologicznych,
  • kontrola parku maszynowego,
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • ewidencjonowanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport),
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!