Budowlaniec

Active Work in Denmark Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-02

Dla różnych duńskich firm poszukujemy pracowników budowlanych:

- cieśli szalunkowych
- zbrojarzy
- betoniarzy
- murarzy
i innych specjalistów.

- doświadczenie w pracach budowlanych (mile widziane doświadczenie w pracy za granicą)
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
- niekaralność

Co oferujemy:

Budowlaniec

Obowiązki:

Mile widziane ekipy, które już wcześniej pracowały razem.

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie, pozwalającym na swobodną konwersację
– Doświadczenie, wysokie standardy pracy
- Niekaralność

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na duńskich warunkach , ubezpieczenie
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu (zakwaterowanie opłacane przez pracownika)

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesyłanie CV (w języku polskim i angielskim) na adres email
Referencje lub skany posiadanych uprawnień mile widziane

Active Work in Denmark Spółka z o.o. jest zarejestrowana
w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12471

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!