Magazyn - umowa o pracę - 17 zł brutto/h !

East Service

Sady

2016-10-07

Miejsce pracy: Sady k/Poznania

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie bądź odbieranie towarów,
- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki,
- obsługa skanera,
- pakowanie towaru.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stawkę godzinową 17 zł brutto!
- pracę 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie,
- obiady za złotówkę,
- pracę na 2 zmiany, w godzinach: 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00.

- bezpłatny dojazd z miejscowości: Poznań, Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz.

- pracę w jednym z modułów:
Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej, długiego chodzenia,
- ukończony 18 rok życia,
- pozytywne nastawienie do pracy.

Jesteś zainteresowany ofertą pracy? Wyślij CV!
APT 13171

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102331 ofert pracy. Sprawdź!