Młodszy Elektromonter

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Wrocław

2016-10-07

Dla naszego Partnera firmy z branży teleinformatycznej poszukujemy osób na stanowisko młodszego elektromontera

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- pomoc przy wykonywaniu, konserwacji, serwisie instalacji elektrycznych;
- pomoc przy instalacji: okablowania strukturalnego, elektrycznych, KD, RCP, CCTV, SWiN, pPOŻ;
- pomoc przy wykonywaniu przeglądów, napraw;

Wymagania:

- podstawowa znajomość obsługi komputera w tym oprogramowania (MS Word, Excel);
- wykształcenie – minimum zawodowe (preferowane średnie);
- prawo jazdy kat. B – wymagane;
- gotowość do podróży służbowych;
- dobra organizacja pracy;
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV E w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu GR1 – 2,7,10.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy;
- stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata;
- pakiet socjalny;
- możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia;

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!