Kierowca międzynarodowy C+E – firanka - Międzyrzecz

Luksmann

Międzyrzecz

2016-10-06

Luksmann - jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku międzynarodowym w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

OD KANDYDATÓW NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!!!

Firma z 20 letnim stażem na rynku. Poszukuje kierowców na trasy międzynarodowe. Firma posiada 320 własnych aut marki Mercedes, MAN, Volvo. Średni wiek pojazdów 1,3 roku. Przestronne kabiny, wszystkie systemy bezpieczeństwa na pokładzie, pełna telematyka, telefon komórkowy do kontaktu z biurem. Stałe trasy. Załadunki następują w tych samych miejscach.

Opis stanowiska:

  • trasa: Europa Zachodnia
  • typ naczepy: firanka
  • praca stała pn. – pt. + weekendy do ustalenia, możliwość pracy w systemie 4.1

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
  • badanie lekarskie oraz psychologiczne
  • minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE na terenach Europy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + diety
  • umowę o pracę
  • terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub tel. 0048 500 800 713

Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100187 ofert pracy. Sprawdź!