Elektryk/Elektromonter

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Berlin

2016-10-06

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc usługi dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Nr ref. EE/09/16

Opis stanowiska:
- Montaż instalacji elektrycznych,
- Kompleksowe wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:
- Wykształcenie: średnie techniczne bądź zawodowe kierunkowe,
- Uprawnienia SEP dla grupy od 1 do 20 kV,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2,
- Gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bezpłatne zakwaterowanie lub refundacja kosztów,
- Możliwość wypracowywania nadgodzin,
- Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę umieścić numer referencyjny "EE/09/16".

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 531-641-084, 575-769-333, 91-852-50-51

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.