Wykładanie towaru - Szczecin Os.Kaliny tygodniówki

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-10-06

Dla naszego Klienta sklepu spożywczego, znajdującego się w Szczecinie na Oś.Kaliny, poszukujemy chętnych do pracy przy wykładaniu towaru:

Obowiązki:
- wykładanie towaru oraz uzupełnianie braków na półkach sklepowych,
- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wymagania:
- mile widziany status osoby uczącej się,
- sumienność i uczciwość,
- chęć do pracy.

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową,
-możliwość wypłaty tygodniówek,
-pracę zmianową oraz elastyczny grafik pracy.

Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę wpisać "wykładanie towaru - Kaliny".

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 575-769-333, 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 - wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!