Doradca finansowy

InterKadra

Poznań

2016-10-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta – lidera wśród sieci handlowych w Europie i na świecie - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

DORADCA KLIENTA W PUNKCIE USŁUG FINANSOWYCH

(DKF/102016/POZ)

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych (obsługa klientów w stacjonarnym oddziale)
  • Doradztwo z zakresu sprzedawanych  produktów
  • Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentacji kredytowej
  • Udział w akcjach marketingowych i eventach
  • Obsługa reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego lub połowy etatu
  • Doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dynamicznego i kreatywnego rozwoju w branży finansowej
  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy
  • Szkolenia branżowe
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów finansowych oraz obsługi klienta
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Umowę o pracę tymczasową

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".