Programista robotów przemysłowych offline

Winckler Personal

Racibórz

2016-10-06

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów oraz kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: przemysł, inżynieria, IT, FMCG, spedycja, SSC/BPO, transport, logistyka. Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz/zagranica

Obowiązki:

•programowanie robotów offline (Process Designer/Process Simulate)

•realizacja symulacji stanowisk zrobotyzowanych

•uczestnictwo w procesie wirtualnego uruchomienia

•wykonywanie programów zgodnie z wytycznymi i standardem wyznaczonym przez klienta

•przygotowywanie dokumentacji technicznej stanowisk zrobotyzowanych

Wymagania:

•2-3 letnie doświadczenie z oprogramowaniem Process Simulate

   • wykształcenie techniczne – Automatyka/Robotyka  lub pokrewne

•znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2)

•dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych za granicę

•samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność

•prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

•doświadczenie w branży automotive

•umiejętność programowania robotów (FANUC, KUKA, ABB)

Oferujemy:

   •wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

   •ciekawą i pełną wyzwań pracę w Polsce oraz w biurach konstrukcyjnych Klientów firmy za granicą

•interesujące projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

•prywatne ubezpieczenie zdrowotne

•szkolenia z programowania robotów FANUC, KUKA, ABB

•szkolenia z programowania robotów offline

•możliwość ciągłego doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem:

CV można również wysłać na: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Certyfikat KRAZ nr 11630