Przedstawiciel handlowy

Energia Polska

Rzeszów

2016-10-06

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ENERGII I GAZU

Poznaj korzyści ze współpracy z nami:

• Wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników lub umowa o pracę
• Wsparcie finansowe na początku współpracy
• Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
• Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego

Jakie będą Twoje zadania:

• Sprzedaż energii i gazu do MŚP
• Aktywne pozyskiwanie Klientów
• Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem
• Opieka nad portfelem
• Ciągłe doskonalenie wiedzy o rynku energii i gazu
• Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów

Jesteś Kandydatem, którego szukamy jeśli:

• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
• Jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celu
• Skutecznie budujesz pozytywny kontakt z Klientem
• Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!