Kucharz/kucharka

Interkadra Sp. z.o.o.

okolice Lyonu

2016-10-06

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Lokalizacja: Francja

Nr ref. KUCH/0916/KR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie posiłków dla gości
  • dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • samodzielność, chęć do pracy

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:

Aplikacje z dopiskiem „kucharz” prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:

W przesyłanych aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20