Praktykant HR (z możliwością współpracy stałej)

HR Solutions Joanna Bojarska-Buchcic

Gdynia

2016-10-06

Jesteśmy grupą Konsultantów HR prowadzących projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i USA oraz przystąpieniem do Polish American Chamber of Commerce w Chicago, poszukujemy osoby do zespołu konsultantów na stanowisko:

Praktykant HR

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • Student 4 lub 5 roku studiów lub absolwent: preferowane kierunki to psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia i pokrewne;
  • Biegła znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem);
  • Wysoka kultura osobista;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Chęć rozwoju w agencji doradztwa personalnego.

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu konsultantów na projektach Executive Search i Direct Search
    w zakresie:  identyfikacji kandydatów na rynkach w Polsce i za granicą, tworzenie baz kandydatów, komunikacja z kandydatami na wstępnych etapach projektów rekrutacyjnych;
  • Wsparcie administracyjne w projektach doradczych w obszarze HR;
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń;
  • Wstępna selekcja napływających aplikacji;
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami (short screening cv);
  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów do poszczególnych projektów rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • Praktyki 3-miesięczne, a następnie możliwość współpracy stałej na stanowisku Researchera;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w kierunku Konsultanta HR;
  • Ciekawą pracę na projektach Excecutive Search i Direct Search w Polsce i za granicą;
  • Miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach projektów rekrutacyjnych prowadzonych przez Panią Joannę Bojarską-Buchcic HR SOLUTIONS, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98255 ofert pracy. Sprawdź!